?

Log in

No account? Create an account
29 жовтень 2006 @ 16:40 Осетинські пироги
Мене навчили готувати осетинські пироги.

Потрібно:
Для тіста: 1 кг борошна, 0,5 л молока, 1 яйце, 50 гр. масла вершкового, 25 гр. дріжджів, сіль, цукор по чайній ложці.
Для начинки: кругляк сулугуні (приблизно 700 грамів), листя буряка (5-6 хвостиків), 4 цибулини.

Як мені розповіли, за звичаєм готують три пироги. Ця кількість розрахована на три великі пироги, якщо схочете один, беріть усього у три рази менше, яйце, правда, залишиться одне :)

Готуємо дріжджове тісто. Підходити має десь півтори години.
Поки тісто підходить, робимо начинку: перекручуємо сулугуні на м'ясорубці, дрібно ріжемо цибулю та листя буряка. Якщо листя грубе, його можна попередньо ошпарити окропом.
Цибулю засмажити, змішати перекручений сир з різаним листям та цибулею.

Тісто розділити на три частини, на посипаному борошном столі трохи розкачати. Всередину кожної частини покласти начинку, краєчки тіста загорнути нагору та закрити. Трохи розкачати - так, щоб стало майже пласке, за розміром пательні, у якій будемо пекти пиріг. Нагорі пальцем пробити дірочку, щоб пиріг дихав. Покласти пиріг у пательню, поставити в духовку, розігріту до 200-220С. Пательню можна притрусити борошном.

Як пиріг зарум'яниться, він готовий. Намастити його зверху вершковим маслом, нарізати і їсти!

Це класичний рецепт, можна робити такі самі пироги з м'ясом, картоплею і сиром.
Дослід
равлик
lubydruz:
[User Picture Icon]
From:skammi
Date:01 листопада 2006 11:36 (UTC)

є ще варіант

(Понюхати)
Років 10 тому знав одного рецепта осетинського пирога, але на жаль вже його майже не пам"ятаю. Дуже давно не готував. Рецепт був взятий з книги "Кухня народов Кавказа" видання десь 1994-95 років. Класний такий кольоровий альбом. Десь сторінок 40-60, може хто має такий. Я, на жаль, втратив.

Так от, там цей пиріг робився з м"ясом. Тісто, до речі, можна брати й таке, як у рецепті вище. Але мені здається, що там все ж таки рецепт його був простіший: мука, вода, і погашена у оцеті сода. Але пагано пам"ятаю.

М"ясо можна брати любе, телятина, яловичина, баранина. Можливо і свинина (але в тому рецепті її не було). М"ясо потрібно НАРІЗАТИ маленькими (не більше 1-1,5 см) шматочками. Це головна умова, ніякої там автоматики. Нарізане м"ясо має дуже суперовий смак! Додати обсмажену цибулю, чорний перець і сіль і 1 яйце.

Далі на сковорідку викладається перший шмат тіста. На нього фарш. Зверху ще один шмат тіста. Края тіста треба зліпити, а у центрі пирога прорізати "конвертик" (десь 4х4). І у піч.

Здається, зотувалось воно від 30 до 45 хвилин. Важко зараз згадати.

Штука дуже смачна. А ГОЛОВНЕ - гарно зберігається, якщо брати з собою на природу, у похід, на рибалку.

Да, борошно можна брати і кукурудзяне.

Смачного!