КАГОР (kag0r) wrote in ua_kyxap,
КАГОР
kag0r
ua_kyxap

Не пийте діти пиво

 Компанія Coca-Cola була змушена розкрити ретельно що зберігається з 1886 року виробничий секрет і опублікувати повний список речовин, що входять до складу всесвітньо відомого напою.
Таємничим компонентом, що має назву «екстрактом Кока-Коли», виявився натуральний барвник кошеніль, відомий також під назвою кармінова кислота, який добувають з кошенільних черв'яків.
Близько року тому турецький Фонд Святого Миколая подав до суду на компанію Coca-Cola, вимагаючи розкрити формулу виробленого нею газованого напою.
Керівник фонду Муамма Карабулут аргументував цю вимогу турботою про здоров'я дітей і правом покупця на повну інформацію про споживаного ним товару.
Туреччина погрожувала припинити імпорт напою в країну у випадку, якщо компанія відмовиться розкрити його склад.
Червець - загальна назва кількох видів комах з різних сімейств підвиду кокцидій, самки яких використовуються для отримання Карміну.
 
Крім цього до складу Coca-Cola входять також цукор, фосфорна кислота, кофеїн, карамель і двоокис вуглецю.
 Напій Coca-Cola вперше з'явився в Атланті (штат Джорджія, США) у травні 1886 року, його творцем був фармацевт Джон Пембертон.  Сьогодні він продається більш ніж в 200 країнах світу.
 
Tags: Напої, Різне
Subscribe

 • Товченики

  З свинного ошийка нарізати плястерки. Їх відбити молоточком. Накласти цибулю нарізану кружальцями,знову потовкти, посолити та поперчити. Далі…

 • Хрін - салат

  Для приготування необхідно підготувати корінь хрону, ріпчасту цибулю, столовий буряк та солені огірки. Відваририти столовий буряк, почистити та…

 • PORCHETTA | ПОРКЕТТА

  Для приготування цієї смачної страви необхідно підготувати шматок свинної грудинки вагою біля 2 кг. Треба вибирати з м'ясних порід, які мають…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments