?

Log in

No account? Create an account
25 березень 2006 @ 17:09 (без теми)
Дослід
фенікс
markitka:
[User Picture Icon]
From:a_runa
Date:25 березня 2006 16:23 (UTC)
(Понюхати)
1. промиті сушені білі гриби відварити, нашаткувати, відвар процідити. квасолю замочити та відварити до напівготовності. моркву, петрушку, селеру, ріпчасту цибулю нарізати соломкою, злегка обсмажити. буряк нарізати соломкою, тушкувати до напівготовності разом з томатом-пюре (або відвареними та протертими помидорами) й оцтом (краще замінити на буряковий квас).
у киплячий грибний відвар покласти буряк, нарізану кубиками картоплю, коріння, нашатковану капусту, гриби, квасолю з відваром. сіль, духм.перець, лавр.лист. варити до готовності. іноді загущають підсушеним борошном
у готовий борщ покласти зелень, смажені карасі та довести до кипіння

2. у бульон, зварений із сушених грибів з доданням ріпчастої цибулі, моркви, кореня петрушки, покласти нарізаний соломкою буряк, дрібно нарізані варені гриби, нашатковану капусту, маслини, варити при слабкому кипінні(класти не все одразу, здається, а по черзі). окремо обсмажити дрібно нарізану цибулю, додати борошна, смажити ще 1-2 хв., влити розведений оцет. заправити борщ. рибне філе (чи рибу шматками, чи цілком, якщо невелика) запанірувати у борошні, обсмажити до кірочки та покласти в борщ за 3-5 хв. до кінця. борщ заправити буряковим квасом. перед подачею посипати кропом, можна покласти сметану.

ще варять зелений з рибой на молодих овочах, але про це зарано писати =)
[User Picture Icon]
From:kag0r
Date:25 березня 2006 16:27 (UTC)
(Понюхати)
ура!
Маркітка не помре голодною.
[User Picture Icon]
From:markitka
Date:25 березня 2006 16:30 (UTC)
(Понюхати)
ой, не помру!:)
[User Picture Icon]
From:markitka
Date:25 березня 2006 16:30 (UTC)
(Понюхати)
О! Перший нумер - це мій борщ! Дякую!
[User Picture Icon]
From:a_runa
Date:25 березня 2006 16:48 (UTC)
(Понюхати)
та нема за що =)

а на полтавщині варять без грибів, але з квасолею.